Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/11/22 15:00
3. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 19/11/22 15:00
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/11/22 15:00
6. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/11/22 15:00

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

7. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 19/11/22 15:00
8. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
9. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 20/11/22 10:30
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00
11. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 20/11/22 11:00

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

12. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 19/11/22 15:00
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 19/11/22 15:00
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 20/11/22 15:00
15. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/11/22 15:00
16. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/11/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

17. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 19/11/22 15:00
18. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/11/22 15:00
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 20/11/22 15:00
20. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/11/22 15:00
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/11/22 15:00
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/11/22 15:00

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

23. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 19/11/22 15:00
24. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/11/22 15:00
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/11/22 15:00
26. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/11/22 11:00
28. ΑΡΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/11/22 12:30

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/11/22 15:00
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 19/11/22 15:00
31. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/11/22 15:00
32. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00
33. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/11/22 15:00
34. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/11/22 15:00

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

35. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
36. ΠΟΨ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
38. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/11/22 11:00
39. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 20/11/22 15:00
40. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/22 15:30

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 19/11/22 15:00
42. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 19/11/22 15:00
43. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 20/11/22 09:30
44. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/22 09:30
45. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 20/11/22 11:00

Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

46. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
47. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/11/22 15:00
48. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/11/22 12:30
49. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/22 12:30
50. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 20/11/22 15:00
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
52. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 19/11/22 15:00
53. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/11/22 09:30
54. ΑΦΟΒΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/22 12:30
55. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/11/22 15:30
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

56. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 19/11/22 15:00
57. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 19/11/22 15:00
58. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 20/11/22 09:00
59. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 20/11/22 11:00
60. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 20/11/22 15:00