Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

18. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α.
19. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
20. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/09/22 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
21. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
22. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

23. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
24. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/09/22 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
25. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
26. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
27. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.

Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

28. ΒΥΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/09/22 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
29. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
30. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
32. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

33. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
35. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 24/09/22 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
36. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/09/22 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
37. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
38. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/09/22 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΟΥΖΑΣ Β.

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

39. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
40. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
41. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
42. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
43. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
44. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β.

Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

45. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΚΑΡΡΑΣ Α.
46. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
47. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 24/09/22 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΖΩΝΑΡΑΣ Χ.
48. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 25/09/22 10:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
49. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.
50. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/09/22 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.

Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

51. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
52. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
53. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/09/22 16:30 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
54. ΠΕΥΚΗ – ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 25/09/22 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
55. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/09/22 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ.
56. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΣ ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/09/22 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.