15/05/22 αποτελέσματα

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ Κατηγορία 1ος
ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)

3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/05/22 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΡΡΑΣ Α. 2-2
4. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/05/22 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 4-0
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)

5. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 15/05/22 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-2

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)

6. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/05/22 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 0-0
7. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/05/22 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-2

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)

8. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/05/22 17:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β. 3-2
9. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/05/22 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-0

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)

6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 07/05/22 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)

7. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/05/22 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 4-0
8. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/05/22 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-0

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η αγωνιστική)

1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/05/22 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
2. ΠΕΥΚΗ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 08/05/22 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)

3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 07/05/22 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
4. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/05/22 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)

5. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/05/22 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
6. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/05/22 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)

7. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/05/22 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
8. ΑΡΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/05/22 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)

9. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 08/05/22 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
10. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/05/22 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.