Η ομάδα των νοτίων προαστίων επιβλήθηκε με 7-0 απέναντι στα Πετράλωνα
.
τα Γκολ 27′ ο Ντοκάι άνοιξε το σκορ με σουτ από θέση εκτός περιοχής (1-0), στο 30′ ο Παπαδάκης με μακρινό φάουλ έγραψε το 2-0, ο Φωστέρης να ανεβάσει τον δείκτη του σκορ στο 3-0 με ατομική προσπάθεια και πλασέ στο 34′ και με σουτ στο 41′ 4-0. Στο 64ο λεπτό ο Παπαδάκης σημείωσε το δεύτερο προσωπικό γκολ με πλασέ σε τετ α τετ για το 5-0, δύο λεπτά μετά ο Μασάντο εξ επαφής έστειλε την μπάλα στα δίχτυα έπειτα από γύρισμα του Π. Οικονόμου (6-0) και στο 72′ ο Δουγένης 7-0 με πλασέ σε τετ α τετ διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Διαιτητές: Κελεκίδης, Μαμούνης-Κρασώνης

ΣΟΥΡΜΕΝΑ (Γιάννης Τάπρατζης): Ζαγαρέλος, Αλεξανδράκης (55′ Δουγένης), Ζυγοκώστας, Θ. Οικονόμου, Μιχελής (46′ Γιεσίλι), Καμπουρούδης (55′ Γιαννούλης), Φωστέρης (46′ Περμπάσα), Παπαδάκης, Ντοκάι, Κωτσοβός (46′ Μασάντο), Π. Οικονόμου

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ: Πασβάντης, Μουντράκης, Σωτηρίου, Κολάγκη, Τζάννες, Γκελασβίλι, Σπανδανόπουλος, Ντανίκας, Βολονάκης, Φιλιππάτος, Παναγιωτόπουλος