Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

3. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/12/21 11:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-1
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
5. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 3-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

9. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 1-1
10. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

18. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-4
19. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-1

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(12η αγωνιστική)

22. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΥΨΑΣ Ι. 0-0
23. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-1
24. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

25. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-4
26. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 4-3
27. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ. 2-1
28. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 2-1
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 3-1
30. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

33. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ. 1-0
34. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι. 5-2
35. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΩΝΗ Ε. 2-1

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

38. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/12/21 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ. 3-0
39. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 0-1
40. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 1-0