Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00
10. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/12/21 11:30
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00
13. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)

14. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/12/21 15:00
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/12/21 15:00
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00
17. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/12/21 15:00
18. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

19. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/12/21 15:00
20. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/12/21 15:00
21. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/12/21 15:00
22. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 19/12/21 15:00
9η αγωνιστική
23. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη 22/12/21 15:00
11η αγωνιστική
24. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Τετάρτη 05/01/22 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

25. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00
26. ΙΑΣΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00
27. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00
28. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00
29. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(12η αγωνιστική)

30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/12/21 15:00
31. ΠΟΨ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/12/21 15:00
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/12/21 11:00
33. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00
34. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

35. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/12/21 11:00
36. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/12/21 11:00
37. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/12/21 15:00

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

41. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/12/21 15:00
42. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/12/21 15:00
43. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/12/21 15:00
44. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 18/12/21 15:00
45. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/12/21 15:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)

46. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/12/21 15:00
47. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/12/21 15:00
48. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/12/21 11:00
49. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/12/21 15:00
50. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/12/21 15:00