7η αγωνιστική εξ αναβολής α΄κατηγορία 3ος όμιλος

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ 0-0 (Τετάρτη 08/12/21)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

1. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0-2
2. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1 φωτο
3. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0-0
4. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0-0
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 1-0

ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΦΩΤΟ)

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)

6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1-0
7. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-0
8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1-1
9. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1-2
10. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1-4

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

11. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1-1 (ΦΩΤΟ)
12. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 0-1
13. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0-1
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2-0
15. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 0-3

ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1-1 (ΦΩΤΟ)

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2-1
18. ΙΑΣΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΙΛΙΟΥ 1-2
19. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0-0
20. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ 1-3
21. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3-0

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0-0 ΦΩΤΟ

7η αγωνιστική εξ αναβολής

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-0 Τετάρτη 08/12/21

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(10η αγωνιστική)

22. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0
23. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1-2
24. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ 1-3
25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 2-1
26. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΟΨ 2-1
27. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 0-4

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 5-1
29. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 0-2 (ΦΩΤΟ)
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2-2
31. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ 1-2
32. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 0-2
33. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 2-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

34. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 1-0
35. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 3-2
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2-1
37. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 1-0
38. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 2-0

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
39. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2
40. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3-0
41. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ 3-0
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2-0
43. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

44. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 2-2
45. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0-3
46. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 3-0
47. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ 3-0
48. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-0
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-0 φωτο

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

49. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 4-0
50. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 3-2
51. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 3-1
52. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ 0-3
53. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
54. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΦΟΒΟΣ 2-1
55. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΠΛΑΤΩΝ 3-0
56. ΑΡΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1-3
57. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2-0
58. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 4-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

59. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1-1
60. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 3-1
61. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 5-0
62. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-3
63. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 2-3

7η αγωνιστική (εξ αναβολής)
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 08/12/21