Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
9. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 28/11/21 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

10. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
12. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.
14. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

15. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ Σάββατο 27/11/21 00:00 Αναβλήθηκε
16. ΒΥΡΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
17. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
19. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
21. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
23. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
24. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(9η αγωνιστική)

25. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΩΝΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΟΨ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 28/11/21 11:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
28. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
29. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
30. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/11/21 15:15 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

31. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α.
32. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
33. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
34. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
35. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 28/11/21 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.
36. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

37. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
38. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 27/11/21 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
39. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
40. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
41. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

42. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
43. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
45. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 28/11/21 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
46. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

47. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΚΑΣΙΝΗΣ Κ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
48. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 28/11/21 11:00 ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
49. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
50. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 28/11/21 11:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΚΟΥΡΕΑΣ Ι.
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ Σ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

52. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
53. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
54. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/11/21 12:15 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
55. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΛΩΝΗ Ε., ΤΣΑΚΙΡΗΣ Σ.
56. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/11/21 15:15 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

57. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 28/11/21 09:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β.
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/11/21 09:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 28/11/21 11:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.
60. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
61. ΑΦΟΒΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 28/11/21 12:15 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

62. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 27/11/21 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
63. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 27/11/21 15:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
64. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.
65. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 28/11/21 15:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
66. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.

KYΠΕΛΛΟ ΕΠΣΑ

5η Φάση
(1η φάση) Τετάρτη 01/12/21

1. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Τετάρτη 01/12/21 14:30
2. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 01/12/21 14:30
3. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 01/12/21 14:30
4. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 01/12/21 14:30