Α’κατηγορία 1ος Όμιλος
9η αγωνιστική.

1.Ανθούπολη – ΑΓ. Δημήτριος ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
2. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
3. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

6. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 20/11/21 15:00
7. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 20/11/21 15:00
8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 21/11/21 11:00
9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 21/11/21 11:00
10. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 21/11/21 11:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
12. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00
13. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 21/11/21 15:00
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

15. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
16. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
17. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00
18. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 21/11/21 15:00
19. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 21/11/21 15:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(8η αγωνιστική)

20. ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
22. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
23. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
24. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 20/11/21 15:00
25. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

26. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
27. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00
28. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
29. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:00
30. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00
31. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 21/11/21 11:30

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

32. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00
33. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 20/11/21 15:00
34. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
35. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00
36. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

37. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 20/11/21 15:00
38. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 20/11/21 15:00
39. ΠΕΥΚΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 21/11/21 15:00
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00
41. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 15:00

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
43. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 20/11/21 15:00
44. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 21/11/21 10:30
45. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 21/11/21 11:00
46. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

47. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
48. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
49. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 09:00
50. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 21/11/21 10:00
51. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/11/21 11:00

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

7η αγωνιτική

52. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00
53. ΑΡΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00
54. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 21/11/21 12:00
55. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΦΟΒΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 15:00
56. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 21/11/21 15:00

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

57. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 20/11/21 15:00
58. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 09:15
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:00
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 21/11/21 11:00
61. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 21/11/21 11:00