Αποτελέσματα Σαββάτου α κατηγορίας
13-11-21

(8η αγωνιστική)

8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ . 1-1
9. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ . 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ . 1-2
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ . 2-0
12. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ . 0-1
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

13. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΒΥΡΩΝ Αναβλήθηκε
14. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ. 0-1
15. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ . 2-1
16. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1-1

Φωτογραφίες ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστικη).

3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
4. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 0-1
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 3-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)

9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 4-2
10. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2-0

Α Κατηγορία 3ος όμιλος.

15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 3-2

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
1

17. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 1-3
18. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-1
19. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ 2-0
20. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2-1

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2-2
22. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0-1
23. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ 3-0
24. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΟΨ 2-0
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4-0
26. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 0-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

27. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1-2
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-1
29. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ. 2-2
30. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-0
31. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΑΤΑΥΛΑ 4-0
32. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 6-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

33. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1-1
34. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2-0
35. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 2-1
36. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2-3
37. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0-0

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)

38. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1-1
39. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 1-1
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 0-4
41. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ 1-4
42. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2-0

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

43. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1-0
44. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 0-2
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ. 0-1
46. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 0-3
47. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 1-3

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

48. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ.0-1
49. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-2
50. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 1-2
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5-0
52. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ 1-1

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

53. ΑΦΟΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ .0-3
54. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΑΤΗΣΙΑ. 3-1
55. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ 1-1
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΙΩΝ 0-3
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ 2-0

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

58. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ 1-0
59. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2-2
60. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ 2-7
61. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ 1-3
62. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2-0