Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

15. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
16. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 30/10/21 16:00
17. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 31/10/21 15:00
18. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 31/10/21 15:00
19. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)

20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 30/10/21 16:00
21. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
22. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 31/10/21 11:00
23. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 31/10/21 15:00
24. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

25. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
26. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
27. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
28. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 31/10/21 15:00
29. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 31/10/21 15:00

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

30. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
31. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
32. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 30/10/21 16:00
33. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 31/10/21 15:00
34. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 31/10/21 15:00

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(5η αγωνιστική)

35. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
36. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
37. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
38. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 31/10/21 11:30
39. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
40. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

41. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 30/10/21 16:00
42. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 11:30
44. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
45. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
46. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
48. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 30/10/21 16:00
49. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 30/10/21 16:00
50. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/10/21 15:00
51. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 31/10/21 15:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
53. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
54. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
55. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 31/10/21 15:00
56. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 31/10/21 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 30/10/21 16:00
58. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 31/10/21 09:30
59. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 31/10/21 11:00
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 31/10/21 11:00
61. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 11:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 30/10/21 16:00
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
64. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 30/10/21 16:00
65. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/10/21 09:00
66. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Κυριακή 31/10/21 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΡΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 31/10/21 09:00
68. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΦΟΒΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 31/10/21 10:00
69. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 31/10/21 11:45
70. ΠΛΑΤΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
71. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 31/10/21 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
72. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 30/10/21 16:00
73. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 30/10/21 16:00
74. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 30/10/21 16:00
75. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 30/10/21 16:00
76. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 30/10/21 16:00

4η Φάση(1η φάση) Κύπελλο επσα

1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη 03/11/21 14:30
2. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 03/11/21 14:30
3. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Τετάρτη 03/11/21 14:30
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 03/11/21 14:30
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη 03/11/21 14:30
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 03/11/21 14:30
7. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 03/11/21 14:30
8. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 10/11/21 14:30
9. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Τετάρτη 10/11/21 14:30
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 10/11/21 14:30
11. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 10/11/21 14:30
12. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 10/11/21 14:30
13. ΒΥΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Τετάρτη 10/11/21 14:30
14. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 10/11/21 14:30