Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 2-1
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 1-1
5. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)

9. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
10. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-1

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α. 2-3

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

16. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/10/21 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-4
17. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/10/21 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 1-1
18. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
19. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-1
20. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)

26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 1-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

29. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 24/10/21 10:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-4
30. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 24/10/21 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-3
31. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-0
32. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 24/10/21 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 3-1

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

35. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΚΙΚΑΣ Φ. 0-2
36. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 24/10/21 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ. 2-1
37. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 24/10/21 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-0