Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

1. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ.2-4
2. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 0-1
3. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-4
4. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0-1
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. 1-1

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(4η αγωνιστική)

6. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.1-1
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ.0-4
8. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ. 3-2
9. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 3-0
10. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2-0

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

11. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 0-5
12. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ .2-1
13. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ.2-0
14. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ.0-0
15. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3-3

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

16. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-3
17. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
18. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1-0
19. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ 1-1
20. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-1

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)

21. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ 5-0
22. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΟΨ 0-0
23. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 1-1
24. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 3-1
25. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 0-1
26. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 1-2

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5-1
28. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 6-0
29. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 2-4
30. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-1
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0-2
32. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ 1-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

33. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 3-2
34. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 2-0
35. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0-1
36. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 3-1
37. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1-5

Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

38. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0

32. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ . 5-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-2
34. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ 0-1
35. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 0-3

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

36. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ. 2-1
37. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 1-1
38. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 0-6