Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

29. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
30. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
31. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
32. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΙΣΣΑ Α.
33. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)

34. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
35. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
36. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
37. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
38. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 03/10/21 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

39. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
40. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
41. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
42. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.
43. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.

Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

44. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
45. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
46. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
47. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
48. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

49. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
50. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.
51. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
52. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Γ.
53. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΟΨ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
54. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Δ.

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

55. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
56. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
58. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/10/21 13:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
59. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΣΟΥΛΤΗΣ ΑΒΑΓΙΑΝΝΗΣ Ι., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
60. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/10/21 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ.

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

61. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
62. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/10/21 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.
63. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/10/21 16:30 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η.
64. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε.
65. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 03/10/21 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΗΑ