2η Φάση
(1η φάση)

1. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/09/21 16:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
2. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 25/09/21 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.
3. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/09/21 16:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΩΝΗ Ε.
4. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/09/21 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
5. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/09/21 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.
6. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/09/21 16:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
7. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/09/21 16:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
8. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/09/21 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
9. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/09/21 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
10. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/09/21 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
11. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 26/09/21 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΥΝΑΪΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.
12. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 26/09/21 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΥΚΙΑΣ Σ.
13. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 26/09/21 16:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

14. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
15. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.
16. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
17. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

19. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 25/09/21 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
20. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/09/21 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
21. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 26/09/21 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
22. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
23. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/09/21 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ