Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 31/10/20 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι. 3-1
2. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
3. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-1
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 3-0
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 01/11/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α. 1-2
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-3

Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

8. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-3
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/11/20 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-0
10. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΒΥΡΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 3-0
11. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-2
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-3
13. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-1
14. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 4-1

Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

15. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 31/10/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-0
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-0
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-1
18. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 31/10/20 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 3-0
19. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-1
20. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-0
21. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-1

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

22. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-1
23. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 3-0
24. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-1
25. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 31/10/20 15:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 1-0
26. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/11/20 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-2
27. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 0-5
28. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-1

Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-1
30. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-1
31. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 31/10/20 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. 2-0
32. ΠΟΨ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
33. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-1
34. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-1
35. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 01/11/20 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-3

Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(7η αγωνιστική)

36. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-1
37. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
38. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 3-1
39. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-3
40. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/11/20 09:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-0
41. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 01/11/20 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
42. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 01/11/20 11:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-1
43. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-4

Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)

44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/11/20 09:00 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-6
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε. 5-1
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΚΑΣ Δ. 0-1
47. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΤΗΣ Γ., ΧΑΛΑΡΗΣ Α. 1-0
48. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/11/20 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Ν., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α. 1-1
49. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν. 0-2

Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)

50. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 31/10/20 15:00 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-0
51. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-3
52. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 01/11/20 09:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΑΡΝΗΣ Γ. 4-2
53. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 01/11/20 10:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 4-1
54. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 01/11/20 15:00 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
55. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 01/11/20 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε. 1-0

Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(6η αγωνιστική)

56. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ. 4-1
57. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΡΟΥΦ Σάββατο 31/10/20 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ. 4-0
58. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 01/11/20 10:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΡΖΑΚΗΣ Η. 2-0
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 01/11/20 11:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΤΑΔΩΡΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. 1-2
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 01/11/20 11:00 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 0-3
61. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 01/11/20 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1