1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(8η αγωνιστική)

1. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Ανθούσας Σάββατο 24/10/20 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 2-2
2. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 24/10/20 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 4-2
3. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 25/10/20 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 0-2
4. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Μαραθώνα Κυριακή 25/10/20 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ) 0-3
5. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 25/10/20 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 2-0

2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(8η αγωνιστική)

6. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 24/10/20 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-3
7. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Σάββατο 24/10/20 16:00 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 2-1
8. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Βούλας Κυριακή 25/10/20 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 4-2
9. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 25/10/20 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 0-1
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 25/10/20 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 3-2

Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)

11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/10/20 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ) 2-0
12. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βάρης Σάββατο 24/10/20 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-1
13. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 24/10/20 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) 1-1
14. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 24/10/20 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 1-1
15. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κερατέας Κυριακή 25/10/20 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 4-0
16. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 25/10/20 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .) 4-0
17. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 25/10/20 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 3-0

Γ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)

18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 24/10/20 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ) 3-0
19. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 25/10/20 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 1-0
20. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 25/10/20 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-3
21. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 25/10/20 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-1
22. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 25/10/20 15:00 ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ) 2-3
23. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 25/10/20 15:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 3-1

Κ18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)

24. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Σάββατο 24/10/20 10:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ. 3-1
25. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 24/10/20 10:00 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. 0-4
26. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Γέρακα Σάββατο 24/10/20 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. 6-1
27. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αναβύσσου Σάββατο 24/10/20 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν. 0-1
28. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Βάρης Σάββατο 24/10/20 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-2