Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)

1. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 6-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ 3-0

3. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ.2-0
4. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ .1-3
5. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ . 1-0
6. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ .2-2
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ.3-1

Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)

8. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 1-0

9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ.2-0
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3-0
11. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ.3-1

12. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3-1

13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   0-1
14. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ 2-2

Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)

15. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 1-1
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 2-0
17. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1-2
18. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ  1-1
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  3-1
20. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ  0-1
21. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 1-1

Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)

22. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-0
23. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 2-1.
24. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1-2
25. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0 .
26. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ 2-2
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 2-2
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 1-4

Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)

29. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 1-0
30. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΟΨ 0-2
31. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 1-2
32. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2-2
33. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3-0
34. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ 1-1
35. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 1-1

Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(4η αγωνιστική)

36. ΠΕΥΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0
37. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-2
38. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 2-2
39. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3-1
40. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 1-2
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 3-2
42. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 3-2
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ. 3-3

Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)

44. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3-1
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-1
46. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 3-0
47. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 3-2
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5-0
49. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1-3

Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)

50. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ .3-0
51. ΑΡΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 1-0
52. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1-1
53. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 3-0
54. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 2-1
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ 4-2

Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)

56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 1-0
57. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1-0
58. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΕΟΝΤΕΣ  2-1
59. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ.3-0
60. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ 3-4
61. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ  1-1