Α Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30
2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/10/20 16:30
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 04/10/20 16:30
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/10/20 16:30
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/10/20 16:30
7. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/10/20 16:30
Α Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
8. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΒΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/10/20 12:00
10. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/10/20 16:30
11. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/10/20 16:30
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 04/10/20 16:30
13. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/10/20 16:30
14. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 04/10/20 16:30
Α Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
15. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/10/20 16:30
16. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30
18. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/10/20 16:30
19. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 04/10/20 16:30
20. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/10/20 16:30
21. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/10/20 16:30
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
22. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30
23. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/10/20 16:30
24. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/10/20 16:30
25. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30
26. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/10/20 16:30
27. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/10/20 16:30
28. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 04/10/20 16:30
Β Κατηγορία 2ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
29. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30
30. ΠΟΨ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30
31. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30
32. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/10/20 16:30
33. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/10/20 16:30
34. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/10/20 16:30
35. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/10/20 16:30
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα36. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30
37. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/10/20 16:30
38. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 03/10/20 16:30
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 04/10/20 11:00
41. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/10/20 11:00
42. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/10/20 16:30
43. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/10/20 16:30
Γ Κατηγορία 1ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 03/10/20 16:30
45. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 03/10/20 16:30
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/10/20 09:30
47. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/10/20 11:00
48. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 04/10/20 11:00
49. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/10/20 13:00
Γ Κατηγορία 2ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
50. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΡΟΥΦ Σάββατο 03/10/20 16:30
51. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/10/20 16:30
52. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 03/10/20 16:30
53. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΡΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/10/20 09:00
54. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/10/20 09:30
55. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/10/20 16:30
Γ Κατηγορία 3ος Ομιλος
(2η αγωνιστική)
56. ΑΦΟΒΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/10/20 16:30
57. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/10/20 16:30
58. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 04/10/20 10:00
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 04/10/20 11:00
60. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/10/20 11:00
61. ΠΛΑΤΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/10/20 13:00