ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΣΑΝΑ
1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
16. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ 1-0
17. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ  0-2
18. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 2-2
19. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 1-1
20. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ 2-0
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 1-1
22. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 1-1
23. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ 3-0
24. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ 1-1
25. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ 1-3
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
26. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1-3
27. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 4-4
28. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ 3-0
29. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ 0-2
30. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 1-2
31. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 0-0
32. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 1-1
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
33. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ 2-4
34. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 2-0
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ 2-0
36. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ 3-2
37. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 4-1
38. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ  0-0
————————–

Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

(1η αγωνιστική)

1. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ  2-2   3-4 (ΠΕΝΑΛΤΙ)
2. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κρυονερίου Τετάρτη 07/10/20 16:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Τετάρτη 07/10/20 16:00
4. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Τετάρτη 07/10/20 16:00
5. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Αγίας Άννας Τετάρτη 07/10/20 16:00
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αναβύσσου Τετάρτη 07/10/20 16:00
7. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βάρης Τετάρτη 07/10/20 16:00
8. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Παλαιάς Φώκαιας Τετάρτη 07/10/20 16:00
9. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 07/10/20 16:00
10. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Ανθούσας Τετάρτη 07/10/20 16:00
11. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Κουβαρά Τετάρτη 07/10/20 16:00
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γέρακα Τετάρτη 07/10/20 16:00
13. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Πολυδενδρίου Τετάρτη 07/10/20 16:00
14. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Διώνης Τετάρτη 07/10/20 16:00
15. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Τετάρτη 07/10/20 16:00
1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 04/10/20 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ) 1-0
3. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Κυριακή 04/10/20 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .) 0-2
4. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Δημοτικό Αχαρνών Κυριακή 04/10/20 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 2-2
5. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 04/10/20 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ) 1-1
6. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αναβύσσου Κυριακή 04/10/20 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) 2-0
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 04/10/20 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-1
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 04/10/20 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-1
9. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ραφήνας Κυριακή 04/10/20 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 3-0
10. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Γλυκών Νερών Κυριακή 04/10/20 16:30 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) 1-1
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Κυριακή 04/10/20 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) 1-3
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Γέρακα Σάββατο 03/10/20 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ) 1-3
13. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Δροσιάς Σάββατο 03/10/20 16:30 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) 4-4
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 04/10/20 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .) 3-0
15. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ανθούσας Κυριακή 04/10/20 16:30 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ) 0-2
16. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 04/10/20 16:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) 1-2
17. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Συκαμίνου Κυριακή 04/10/20 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -) 0-0
18. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Πολυδενδρίου Κυριακή 04/10/20 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .) 1-1
Γ Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 03/10/20 16:30 ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΡΙΖΟΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .) 2-4
20. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 03/10/20 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 2-0
21. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 04/10/20 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .) 2-0
22. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Διώνης Κυριακή 04/10/20 16:30 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .) 3-2
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βούλας Κυριακή 04/10/20 16:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) 4-1
24. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κουβαρά Κυριακή 04/10/20 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) 0-0