Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
31. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3-0
32. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1-1
33. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0-1
34. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 5-1
35. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
36. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/09/20 16:30
37. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
38. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. 2-3
39. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/09/20 11:00
40. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
41. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30
43. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30
44. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 20/09/20 16:30
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
45. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 1-2
46. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 1-0
47. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30
48. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
49. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30
50. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/09/20 16:30
51. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 20/09/20 16:30
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
52. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ 1-4
53. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1-2
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 1-0
55. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2-0
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/09/20 16:30
57. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/09/20 16:30
58. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30
2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
59. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ 1-0
60. ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 1-2
61. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 3-1
62. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ 2-1
63. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ 4-1
64. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 11:00
65. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)
66. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ.1-0
67. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 10:00
68. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 11:30
69. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
70. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30
71. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30
72. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
73. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/09/20 16:30