3η φάση κυπέλλου ΕΠΣΑ τα ζευγάρια

Τετάρτη.23/09,30/09/2020

3η Φάση

1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Τετάρτη 23/09/20 16:00
2. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00
3. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Τετάρτη 23/09/20 16:00
5. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Τετάρτη 23/09/20 16:00
6. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00
7. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη 23/09/20 16:00
11. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 23/09/20 16:00
13. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Τετάρτη 23/09/20 16:00
14. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00
15. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Τετάρτη 23/09/20 16:00
16. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 23/09/20 16:00
17. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 23/09/20 16:00
18. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Τετάρτη 30/09/20 16:00
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
20. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
22. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΒΥΡΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
23. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη 30/09/20 16:00
24. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
25. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Τετάρτη 30/09/20 16:00
26. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΡΟΥΦ Τετάρτη 30/09/20 16:00
27. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00
28. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη 30/09/20 16:00
29. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Τετάρτη 30/09/20 16:00
30. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 30/09/20 16:00

Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ Σάββατο 19/09
1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

31. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30
32. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30
33. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30
34. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30
35. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
36. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 20/09/20 16:30
37. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30

2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

38. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30
39. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 20/09/20 11:00
40. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
41. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30
43. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30
44. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 20/09/20 16:30

3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

45. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30
46. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30
47. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30
48. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
49. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30
50. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 20/09/20 16:30
51. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 20/09/20 16:30

1ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

52. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30
53. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 19/09/20 16:30
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 19/09/20 16:30
55. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 20/09/20 16:30
57. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 20/09/20 16:30
58. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 20/09/20 16:30 .

2ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

59. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 19/09/20 16:30
60. ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30
61. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 19/09/20 16:30
62. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30
63. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 19/09/20 16:30
64. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 11:00
65. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30 .

3ος Ομιλος
(1η αγωνιστική)

66. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 19/09/20 16:30
67. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 19/09/20 16:30
68. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 10:00
69. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
70. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 20/09/20 16:30
71. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 20/09/20 16:30
72. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 20/09/20 16:30
73. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 20/09/20 16:30